Achilles: Legends Untold

0Achilles: Legends Untold indir - (Direkt indir)

Achilles: Legends Untold, antik Yunan mitolojisinden esinlenen bir dünyada geçen izometrik Souls benzeri bir aksiyon RPG’sidir . Güçlü savaşçı Achilles olarak, Ares ve Hades arasında yüzyıllarca sürecek bir savaşta büyük savaşçılara ve dev mitolojik yaratıklara karşı mücadele edeceksiniz. Zafer yolculuğunuz sizi uçsuz bucaksız ve tehlikeli topraklara götürecek; kuşatılmış Truva kentinden altın Mycenae kentine ve Tartarus’un derinliklerine kadar.

Ana Özellikler
Souls benzeri türden ve eski tarz hack & slash oyunlarından ilham alan zorlu dövüş

Derin beceri ağacı ve silah çeşitliliği, kendi oyun tarzınızı oluşturmanıza izin verir

Öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor oyun

Ödüllü seviye atlama ve silah hazırlama sistemi

Prosedürel olarak oluşturulmuş zindanlarda işbirliği

Yunan mitolojisinden ilham alan ilgi çekici ve özgün bir hikaye

Kalkanınızı saldırıda kullanın . Tarihin en büyük savaşçısı, kalkanını engellemek ve savuşturmaktan daha fazlası için kullanabilir. Aşil ayrıca muazzam bir güçle onu savaş alanında düşmanlarına fırlatabilir ve talep üzerine geri çağırabilir. Beceri ağacında daha da fazla kalkan yeteneğinin kilidini açın.

Birlikte çalışan ve oyun tarzınıza uyum sağlayan zorlu düşmanlara karşı sürükleyici savaşlar yaşayın. Yenilikçi Group AI Action (GAIA) sistemi tarafından desteklenen düşmanlarınız, savaş sırasında çeşitli benzersiz ve öngörülemeyen şekillerde işbirliği yapacak. Tetikte olun! Derin bir yetenek ağacı ve silah hazırlama sistemi kullanarak kendi oyun tarzınızı oluşturun.

Silahlarınızı ve teçhizatınızı geliştirmek veya daha da güçlülerini yapmak için bulduğunuz hammaddeleri Hephaestus’un demir ocağına geri getirin. Savaş sırasında topladığınız Ruhlar , istatistiklerinizi artırmak ve yetenek ağacında benzersiz yeteneklerin kilidini açmak için Hades Tapınağında kullanılabilir.


Achilles: Legends Untold indir - (Direkt indir)

14.442
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 10:41
Achilles: Legends Untold

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 24 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 12 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?