ABRISS – build to destroy

0ABRISS fizik tabanlı, atmosferik bir imha ve inşa oyunudur.
Parçalardan yapılar inşa et ve hedeflerine çarpmalarını sağla. Acımasız dijital şehirlerde elde edeceğin yeni parçalarla daha fazlasını yok et ve düzensizliğe şahit ol. Yok etmek için inşa et.

İNŞA ET
Bir yapı inşa etmek için farklı ağırlığa, biçime ve işleve sahip parçaları seç.
İtici + Bağlayıcı + Bomba? Bir roket yaptın bile!
İtici + Döndürücü + Lazer? İşte dönen, lazerli bir roket böyle yapılır.
Sütun + Bağlayıcı + Aşırı Ağır Küp? Karşında dev bir çekiç.

Elde ettiğin parçalarla yeteneğini konuştur ve hedefi şık bir şekilde ya da daha az parça kullanarak yok et. Hedefi nasıl yok ettiğinden bağımsız olarak görsel bir şölen yaşayacaksın.

YOK ET
Senaryo modunda seviyeleri geçmek için ana hedefleri vurmaya çalış. Önce zırhlı duvarı yok edersen, açılan delikten savunmasız kalmış merkeze atış yapabilirsin. Etraftaki bombaları hedef al. Aşırı Ağır Küpleri bir hedefe fırlatmak için etrafta bulunan devasa Pistonlar gibi çevresel mekanikleri kullan. Sahip olduğun her şeyi hedeflerine fırlatmak da işe yarayabilir.

ÖZELLİKLER
KOMPLEKS İMHA SİSTEMİ
Simüle edilmiş sabit parçalar, binlerce küçük yıkıntı parçası ve boşlukta süzülen büyük hedef parçaları… Minimum kare hızı düşüşüyle!

SENARYO
Her biri yedi seviyeden oluşan, yıkılabilir şehirleri içeren el yapımı beş ayrı dünya. Her seviyeye sınırlı sayıda parça ile başlarsın. Seviyedeki tüm ana hedef bloklarını elinde sınırlı sayıda bulunan parçalar ile yok edebilmek için bir strateji geliştirmen gerekiyor. Oyunda ilerledikçe yeni parçaların kilidini açacaksın. Her dünya, içerisinde kendine has çevresel mekanikler barındırıyor. Daha az hamle ile daha fazla hedef yok etmek ya da hedef yok etme yüzdeni artırmak için seviyeleri baştan oynayabilirsin.

SANDBOX
Yeni inşa örüntülerini test et. Henüz kilidini açmadığın parçaları deneyimle. Tek seferde 1000 lazer yerleştirerek Grafik Kartının sınırlarını zorla.

FOTOĞRAF MODU
En iyi kompozisyonu elde etmek için serbestçe hareket ettirebildiğin kamerayı kullan. Sebep olduğun yıkımı mükemmel bir şekilde görüntülemek için zamanı durdur ya da yavaşlat. Çektiğin fotoğrafın verdiği hissi değiştirmek için filtreler kullan. Fotoğrafları, harika netliğe sahip 4k jpeg’ler olarak kaydet ve bizimle paylaş!

DÖNDÜRÜLEBİLİR GIF KAMERASI
Yarattığın kargaşayı resmeden, kusursuz döngüye sahip GIF’ler üret!


8.222
OYUN BİLGİLERİ 15 Nisan 2022 02:54
ABRISS – build to destroy

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.17 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?