Above Snakes

1Bu izometrik Vahşi Batı esintili RPG’de yaratma ve hayatta kalmanın nihai karışımını deneyimleyin. Çeşitli biyomlarda gezinirken ve elementlere veya – daha da kötüsü – tehlikeli Kayıp Ruhlara karşı savaşırken kendi dünyanızı parça parça inşa edin. Kaynakları toplayın, üsler inşa edin ve avlanmak, balık tutmak, çiftçilik yapmak ve savaşmak için silahlar ve aletler yapın. İster barışçıl çiftçiliği, ister heyecan verici dövüşü tercih edin, Above Snakes, oyuncuların keşfetmesi ve fethetmesi için sonsuz olanaklar sunuyor.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve hayatta kalmanız için ideal koşulları yaratmak için her biyomun benzersiz yeteneklerinden ve özelliklerinden yararlanın. Her köşede gizlenen tehlikeyle, mükemmel ortamı oluşturmak ve güvenliğinizi sağlamak size kalmış. Kendinizi sonsuz olasılıklar ve zorluklarla dolu bir dünyaya bırakın.

Yiyecek bulun, besleyici yemekler yapın ve gerekli malzemeleri yapın. Üssünüzü genişletin ve çalışma tezgahı, testere fabrikası, fırın veya örs gibi temel iş istasyonları oluşturun. Birinci sınıf hayatta kalma malzemeleri yaratmak için deri işçiliği ve kumaş dokuma gibi mesleklerde becerilerinizi geliştirin.

Kendi karakolunuzu ve üssünüzü yaratın. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir zorluğa hazırlık olarak onu güçlendirdiğinizden emin olun. Acımasız vahşi yaşam saldırılarından Lost Souls gibi daha da korkunç tehditlere kadar her şeyle yüzleşmeye hazır olmanız gerekecek.

Yabani otlardan ve sebzelerden tohumlar bulun, ekin çiftlikleri oluşturun ve hayatta kalma şansınızı artırmak için ürünlerinizi hasat edin. Çiftliğinize göz kulak olun, düzenli olarak sulayın, büyüme hızını artırmak için gübre yapın ve hasadınıza özen gösterin.


22.754
OYUN BİLGİLERİ 26 Mayıs 2023 15:38
Above Snakes

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.16 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?