Abermore

3Abermore indir - (Direkt indir)

Abermore, oyuncuların 18 gün boyunca cüretkar bir soyguna koşan garip ve şaşırtıcı Abermore şehrinde efsanevi Robin Hood benzeri bir figür olan “The Unhanged Man” mantosunu benimsediği birinci şahıs gizli RPG’dir. Her kampanya benzersizdir, sayısız seviye varyasyonunda soygunları birbirine zincirleme bağlar. Her yeni gün, tesadüfen karşılaşabileceğiniz yeni hikayeler, Karaborsa’da satılacak ganimetler ve nihai skora hazırlanırken size yardımcı olacak potansiyel işbirlikçiler sağlar.

Abermore’u keşfedin
Şehirde yaşayan tuhaf ve harika karakterlerle karşılaşmak için neo-Edward tarzı Abermore şehrini keşfedin. Zorlu taleplerini yerine getirebilirseniz, nihai hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilirler. Bir araya getirdiğiniz her ragtag ekibi, son soygunu benzersiz bir şekilde biraz daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilir.

Sayısız benzersiz soygun gerçekleştirin
Büyük soyguna giden 18 günlük süreçte her gün farklı olacak. Görevleri olan sayısız karakter, yardım edilecek insanlar ve gerçekleştirilecek benzersiz soygunlar var. Her görev seviyesi prosedürel olarak oluşturulur, bu nedenle her zaman tetikte olmanız ve Lady Luck’ın yanınızda olmasını ummanız gerekir.


Abermore indir - (Direkt indir)

21.102
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2022 16:49
Abermore

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.35 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 29 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?