911 Operator

4911 Operator indir - (Direkt indir)

911 OPERATOR [/ b] ‘de, gelen çağrılarla hızla ilgilenmesi gereken bir acil durum görevlisinin rolünü üstlenirsiniz. Göreviniz sadece çağrıları cevaplamak değil, aynı zamanda durumlara uygun yanıtlar vermenizi gerektirir – bazen ilk yardım talimatlarını vermek yeterlidir, diğer zamanlarda bir polis, itfaiye ya da sağlık görevlilerinin müdahalesinin yapılması zorunlu olabiliyor. Dikkatli olun, karşı taraftaki kişinin ölmekte olan bir kızın babası , öngörülemeyen bir terörist ya da sadece bir şaka olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Tüm bunların üstesinden gelebilir misin?

DÜNYANIN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE OYNA *

Dünyanın her yerinden binlerce şehre göz atın. Serbest oyun moduyla seçtiğiniz bir şehirde oynamanızı sağlar – oyun, gerçek sokaklar, adresler ve acil durum altyapısı ile birlikte haritayı indirir. Eşsiz etkinliklerle 6 şehirden oluşan Kariyer modunu da deneyebilirsiniz – San Francisco’da bir depremden kurtarın ve Washington, DC’yi bomba saldırılarına karşı koruyun.

EKİPLERİ YÖNETİN

Bir dizi polis, itfaiye ve paramedik birim hizmetinizdedir. Kuvvetler, çeşitli araçları (yaygın ambulanslardan polis helikopterlerine ), temel ekipmanı (ör. Kurşun geçirmez yelekler, ilk yardım çantaları ve teknik araçlar) kullanabilir ve takımlar farklı yeteneklere sahip üyelerden oluşur.

İNSANLARIN YAŞAMI PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

Başlıca Özellikler: [/ b]

  • Gerçek çağrılardan esinlenilen 50’den fazla kaydedilmiş diyalog: Ciddi ve dramatik, ama bazen de komik veya can sıkıcı.
  • Gerçek İlk Yardım talimatları.
  • Dünyanın herhangi bir şehrinde oynamak için fırsat!
  • Kariyer modunda, benzersiz aramalar ve etkinlikler sunan 6 şehir seçildi.
  • Karşılaşılacak 140’tan fazla rapor türü.
  • 12 tip acil durum aracı (helikopterler, polis arabaları ve motosikletler dahil).

***
Oyun içersinde ücretsiz haritaları indirmek için internet bağlantısı gerekir. Haritalar indirildikten sonra çevrimdışı olarak kullanabilir.

Tüm harita verileri © OpenStreetMap Yazarları

* “Şehir” terimi, OpenStreetMap hizmeti anlamında kullanılmaktadır ve burada “şehir” veya “kasaba” olarak tanımlanan kentsel alanlarla ilgilidir.


911 Operator indir - (Direkt indir)

52.738
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2020 05:16
911 Operator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 889 MB

Crack: SKIDROW 

Tarih: 24 Şub 2017

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?