77 Oleander Avenue

021 Temmuz 2022’de, 77 Oleander Bulvarı’ndaki terk edilmiş eve tek bir müfettiş girdi. Gelişinden iki saat sonra dış dünyayla bağlantısını kaybetti.

Bunlar o gecenin olayları. Bunlar bir Hayalet uğruna anlatılan bir hayalet hikâyesinden geriye kalanlar.

Kafası karışmış ve yorgun bir şekilde uyanan Tabby (Tabitha’nın kısaltması, ancak 3. sınıftan beri tam adıyla gitmemiştir) terk edilmiş bir evin salonunda uyanır.

Anahtarları, cüzdanı ve telefonu kayıp ve neden böyle bir yerde olduğunu hatırlayamıyor… yıllar içinde uyandığı diğer yerlerden çok da uzakta değil.

Bir hayalet olan Evie ile tanışması uzun sürmez ve bu, Tabby’yi çok sinirlendirir çünkü eşyalarını alıp bir an önce gitmeyi umuyordu.

Ancak 77 Oleander’daki Larkspur evi Evie’nin evi değil. Acı-tatlı bir trajedinin yeri değil. Bir ailenin beklenmedik ölümünün geride bıraktığı iskelet değildir.

Tabby bunun çok geç farkına varacak ve sonunda Evie’nin uyarılarını dikkate almaya hazır olduğunda unutacaktır.

77 Oleander Avenue Ghost House Investigation, nerede olduğunu veya neden orada olduğunu hatırlamadan terk edilmiş bir evde uyanan paranormal bir araştırmacı olan Tabby’yi takip eden, anlatı odaklı bir Korku Gizemi oyunudur.

Oyun boyunca, bir zamanlar evi işgal eden aile, ölümlerini çevreleyen gizemli koşullar hakkında daha fazla şey öğrenecek ve nihayetinde 77 Oleander’ın musallat olması hakkında neye inandığınıza karar vereceksiniz.

Güneydoğu Kuzey Karolina’da küçük bir kıyı şehrinde geçen oyun, kökleşmiş dini travmayı, hayaletlerin ve iblislerin doğasını, bir kişinin Ölümüyle ilgili anlatıları yaratma şeklimizi araştırıyor ve doğaüstü bir küreyle flört etme olasılığını düşünüyor.


3.903
OYUN BİLGİLERİ 20 Aralık 2022 13:07
77 Oleander Avenue

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 859.58 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?