13 ORIGIN Chapter One

213 ORIGIN Chapter One indir - (Direkt indir)

Edmond Lavier attığı adımlar arttıkça, babası ve Yusuf’un geçmişlerinin daha derinlerine indiğini hissediyordu. Peşindeki ölüm, çocukluğunu geçirdiği evdeki notlar ve ardı arkası kesilmeyen sorular.. Çözdüğü her gizemle birlikte, nihai cevaba daha da yaklaşıyordu. Tuzaklar, sorular, bulmacalar ve peşindeki gölge.. Hepsini geride bıraktığında bu dünyada sandığından daha fazlası olduğunu keşfedecekti.

BU OYUN HAKKINDA
Korku ve gizem öğeleri içeren, detaylarla dolu atmosferik bulmaca oyunu olan 13:ORIGIN’in ilk perdesi aralanıyor.

13 : Origin – Chapter I, çocukluk kabuslarını, zihninin en kuytu köşelerine gömmeyi tercih etmiş Edmond Lavier’in, geçmişi, bugünü ve yarınıyla yüzleşmesini anlatan bir bulmaca oyunudur. Michael’ın tuzakları ve bulmacaları , ortadan kaybolmuş babasının notları , Yusuf’un emaneti ve peşini bırakmayan gölge..

Her bulmaca ile zorluğu hissedip, zekanızın sınırlarının test edildiğini ve Emanet’e giden yoldan alıkonulmaya çalışıldığınızı deneyimleyeceksiniz.

Yolculuğa atılan ilk adımla birlikte, korku, gerilim ve cevaplara giden dolambaçlı yol sizi içine çekecek. Kördüğümü çözmeye her yaklaştığınızda ipin ucunun sizi daha derine ve kaosa süreklediğini öğreneceksiniz.
BUGÜNÜN GİZEMİNİ KEŞFEDİN

Karmaşık bulmacaları çözmek için Yusuf’un notlarından faydalanın. Kendi yolculuğunun başlangıcını anlatan bu adam, geçmiş ve bugünün tek bir yol olduğunu size gösterecek. Geçmişin adımlarını takip ederken, bugünün gizemini keşfedin.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELİN
Ölümün kol gezdiği bu evde sizi hayatta tutabilecek tek şey, yine sizsiniz. Zekanızı ve yeteneklerinizi bileyin ve gölgenin hüküm sürdüğü evden, kadim bir gerçekliğe adım atın.


13 ORIGIN Chapter One indir - (Direkt indir)

37.918
OYUN BİLGİLERİ 30 Temmuz 2023 13:05
13 ORIGIN Chapter One

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.25 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 28 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?